Класифікація форми металочерепиці

Іншим чинником, супутнім вибору металочерепиці, є її форма. Все різноманіття форм металочерепиці можна характеризувати так: Металочерепиця з маленькою висотою хвилі. Умовно до 50 мм. Така металочерепиця є у виробничій програмі практично всіх виробників, в тому числі і вітчизняних. Ця продукція має порівняно низьку ціну, повсюдно є в наявності на складах продавців, і відповідно найбільш популярна. До зтому типу відносяться: Rannila Monterrey (Ранила Монтеррей), Planja Classic (план класик), Mera System EVA (Міра систем Єва), Weckman type 3 (Векман тип 3), Metehe Classic (Метехи Класик) та інші. Візуально всі ці профілю дуже схожі один на одного.

Металочерепиця з великою висотою хвилі. Умовно від 50 до 70 мм. Також випускається багатьма виробниками. Вважається << елітної >> і, тому ціна на неї завжди істотно вище, ніж на металочерепицю з низькою висотою хвилі. До зтому типу відносяться: Rannila Elit (Ранила Еліт), Planja Victoria (план Вікторія), Weckman type 1 (Векман тип 1), та інші.

Металочерепиця з симетричною хвилею. Виробляють фірми Weckman, Planja, Rannila і Gassel. Металочерепиця з асиметричною скошеної хвилею. Її виробляють практично всі фірми. Ексклюзивний малюнок металочерепиці. Дійсно дорога і, тому рідкісна в нашій країні металочерепиця. Наприклад, це: профіль Beaver від шведського виробника Mera System, і більш відомий у нас Cascade від Rannila.

Новости

 • 14/11/2014

  Відмінною новиною є розширення виробничої діяльності такої відомої фірми, як «Айрон-Трейд». Відтепер вона займається виробництвом ножів, широко застосовуваних у промисловості для нарізки металу різноманітної форми.

  Подробнее »

 • 18/07/2014

  Строительный рынок в наше время предлагает нам огромнейший выбор стройматериалов и с каждым годом новинок появляется все больше. В последнее время популярность имеет профильный (гофрированный) лист, который известен более как профнастил.

  Подробнее »

 • 25/06/2014

  Забор, изготовленный из профнастила, станет самым экономичным вариантом. В наши дни буквально каждый хозяин использует данный материал в качестве изготовления своей ограды. Предусматривается такой тип ограждения для большой территории. По положительным отзывам хозяев, которые используют эту ограду, можно уверенно твердить об ее долговечности.

  Подробнее »

Профнастил считается высоко функциональным материалом, который нашел свое применение не только при совершении кровельных работ, но и при облицовке, строительстве быстро возводимых конструкций, а также ограждений. То есть, можно сделать вывод, что профнастил - самое лучшее альтернативное решение при любых видах строительных работ. Профнастил нашего производства зарекомендовал себя на рынке как надежный и долговечный продукт.