Поняття та характеристики целюлозного утеплювача

Марка «Юнізол» виробляє целюлозний утеплювач в Україні з 2007 року. Як утеплювач для покрівлі це хороший теплоізоляційний матеріал, оскільки являє собою пухку структуру, що складається з 80% з целюлози вторинного сорту, 13% з антисептиків і 7% з антипіренів.
Саме такий склад забезпечує вашій покрівлі додаткове утримування тепла, тим більше що даний утеплювач має довгий термін служби. Серед позитивних якостей можна ще виділити суцільне заповнення промежин, а також легкість і безпеку укладання.
До того ж, завдяки складу, утеплювач ЮНІЗОЛ не піддається гниттю і не розводить, а навпаки запобігає грибковим процесам. Заклад шкідливих комах або тварин у даному випадку просто виключено.
 
Популярність утеплювача цілком можна пояснити:
 - Матеріали, що застосовуються при виготовленні, не містять шкідливих речовин для здоров'я організму;
- Має якісні теплоізоляційні властивості, а також звукоізоляційні;
- Завдяки способу утеплення, не потрібно пароізоляція, таким чином дозволяючи вашому будові «дихати».
Привабливим фактором у ньому є його ціна, утеплювач в цій ситуації допомагає заощадити додатковий бюджет на ремонт будівлі. Тому, вибравши цей матеріал, ви у відповідь отримаєте тільки позитивні і приємні наслідки після його укладання.
Ковка оптом
 

Новости

 • 14/11/2014

  Відмінною новиною є розширення виробничої діяльності такої відомої фірми, як «Айрон-Трейд». Відтепер вона займається виробництвом ножів, широко застосовуваних у промисловості для нарізки металу різноманітної форми.

  Подробнее »

 • 18/07/2014

  Строительный рынок в наше время предлагает нам огромнейший выбор стройматериалов и с каждым годом новинок появляется все больше. В последнее время популярность имеет профильный (гофрированный) лист, который известен более как профнастил.

  Подробнее »

 • 25/06/2014

  Забор, изготовленный из профнастила, станет самым экономичным вариантом. В наши дни буквально каждый хозяин использует данный материал в качестве изготовления своей ограды. Предусматривается такой тип ограждения для большой территории. По положительным отзывам хозяев, которые используют эту ограду, можно уверенно твердить об ее долговечности.

  Подробнее »

Профнастил считается высоко функциональным материалом, который нашел свое применение не только при совершении кровельных работ, но и при облицовке, строительстве быстро возводимых конструкций, а также ограждений. То есть, можно сделать вывод, что профнастил - самое лучшее альтернативное решение при любых видах строительных работ. Профнастил нашего производства зарекомендовал себя на рынке как надежный и долговечный продукт.