Незамінність утеплювача на будівельному ринку

На сьогоднішній день лідером з продажу серед будівельних матеріалів є утеплювач під покрівлю. Цей матеріал з того розряду, на якому не варто економити, так як вклавши в будівництво, ви навпаки заощадите на зайвому споживанні газу та електрики. Ціна на утеплювач порівняно невелика, і залежить, як правило, від виробника і ступеня ізоляції.
 
Необхідно пам'ятати, що утеплювач не зігріває ваш будинок, він сприяє тому, щоб тепло не вийшло на вулицю. До того ж, у цього матеріалу існує ще багато позитивних якостей, серед яких можна виділити: високий ступінь звукоізоляції, захисту від шуму і сторонніх звуків, екологічність, а також пожежобезпечні властивості.
 
Перед тим, як купити утеплювач, потрібно розібратися, для яких цілей він вам потрібен, адже існує багато варіацій і специфік даного матеріалу. Почнемо з того, що у сфері застосування розрізняють утеплювачі для стін, утеплювачі для підлоги і утеплювачі для покрівлі. За своїми властивим характеристиками розрізняють базальтові, мінераловатні, пінополістирольні утеплювачі. Кожен матеріал для утеплення тієї або іншої конструкції застосовується при різних температурних режимах, для яких він власне розрахований. Це ще одна ознака відмінності одного утеплювача від іншого. Залежно від стійкості до механічних впливів, розрізняють м'який утеплювач, жорсткий, напівтвердий, твердий і утеплювач підвищеної жорсткості.

Новости

 • 14/11/2014

  Відмінною новиною є розширення виробничої діяльності такої відомої фірми, як «Айрон-Трейд». Відтепер вона займається виробництвом ножів, широко застосовуваних у промисловості для нарізки металу різноманітної форми.

  Подробнее »

 • 18/07/2014

  Строительный рынок в наше время предлагает нам огромнейший выбор стройматериалов и с каждым годом новинок появляется все больше. В последнее время популярность имеет профильный (гофрированный) лист, который известен более как профнастил.

  Подробнее »

 • 25/06/2014

  Забор, изготовленный из профнастила, станет самым экономичным вариантом. В наши дни буквально каждый хозяин использует данный материал в качестве изготовления своей ограды. Предусматривается такой тип ограждения для большой территории. По положительным отзывам хозяев, которые используют эту ограду, можно уверенно твердить об ее долговечности.

  Подробнее »

Профнастил считается высоко функциональным материалом, который нашел свое применение не только при совершении кровельных работ, но и при облицовке, строительстве быстро возводимых конструкций, а также ограждений. То есть, можно сделать вывод, что профнастил - самое лучшее альтернативное решение при любых видах строительных работ. Профнастил нашего производства зарекомендовал себя на рынке как надежный и долговечный продукт.