Монтаж профнастила

Профнастил - чудовий будівельний матеріал, що відрізняється чудовими показниками і чудовими, як експлуатаційними, так і естетичними характеристиками.  Він надійний і міцний, довговічний і недорогий. Серед величезної кількості переваг, якими володіє сучасний універсальний матеріал  профнастил,  однією з головних є зручність і легкість монтажу. Даний матеріал дозволяє зводити будівлі різноманітної конструкції і будь-якої конфігурації від найпростішої, до неймовірно складної в найкоротші терміни.

Монтаж профільованого листа - це безперечне достоїнство матеріалу. Проводиться він максимально швидко і ефективно, відрізняється простотою і легкістю. Установка профільованого листа не вимагає яких-небудь спеціальних навичок і умінь. Для здійснення грамотного монтажу, вам знадобиться терпіння та дотримання кількох основних правил, які дозволять оптимізувати та спростити процес.
 
Якщо вам необхідно відремонтувати стару, продірявлену покрівлю, замінити дерев'яний похилений паркан на дачі на новий і надійний, то з монтажем ви зможете впоратися самостійно. При установці профнастилу вам знадобиться наступне обладнання: шуруповерт, дриль, самонарізні шурупи. Як правило, шурупи вгвинчуються в місцях прогину хвилі. На один квадратний метр вам буде потрібно 4 - 8 шурупів. Така кількість шурупів дозволить досить надійно прикріпити профіль, при цьому він не буде прогинатися або зміщуватися під впливом чинників навколишнього середовища.
 
При монтажі промислових споруд або споруди покрівлі великої площі, звичайно, не обійтися без допомоги кваліфікованих фахівців і сучасного устаткування, яке спеціально призначене для установки профнастилу. При роботах великого обсягу використовуються такі інструменти: різноманітні пилки, зуби, які виготовляються з твердосплавного матеріалу; електричні ножиці, призначені для різання металу будь-якої конфігурації; обладнання для вгвинчування шурупів. Чіткий розподіл навантаження і обов'язків дозволяє максимально ефективно і грамотно встановити профільовані листи в найкоротші терміни. Сучасне обладнання, яке використовується при монтажі, при роботі з матеріалом не пошкоджує його поверхню, захисне покриття профільованого листа залишається цілим. При роботі з профнастилом, досить важливо, щоб полімерне покриття не було порушено, тому що в місцях деформації може згодом утворитися корозія, яка повністю зможе зруйнувати матеріал.

Що стосується кріплення, то кріплення повинне виконуватися з матеріалів, які хімічно неактивні, найкраще для цього підійде сталь і легкий метал - алюміній. Для кріплення профільованого листа ідеально підійдуть саморізи на чотирнадцять. При вгвинчування саморізів, необхідно подбати про ущільнюючі шайби, які виготовляється з гуми. Цей елемент дозволяє запобігти випадковій протечці та є своєрідним ущільнювачем.

Новости

 • 14/11/2014

  Відмінною новиною є розширення виробничої діяльності такої відомої фірми, як «Айрон-Трейд». Відтепер вона займається виробництвом ножів, широко застосовуваних у промисловості для нарізки металу різноманітної форми.

  Подробнее »

 • 18/07/2014

  Строительный рынок в наше время предлагает нам огромнейший выбор стройматериалов и с каждым годом новинок появляется все больше. В последнее время популярность имеет профильный (гофрированный) лист, который известен более как профнастил.

  Подробнее »

 • 25/06/2014

  Забор, изготовленный из профнастила, станет самым экономичным вариантом. В наши дни буквально каждый хозяин использует данный материал в качестве изготовления своей ограды. Предусматривается такой тип ограждения для большой территории. По положительным отзывам хозяев, которые используют эту ограду, можно уверенно твердить об ее долговечности.

  Подробнее »

Профнастил считается высоко функциональным материалом, который нашел свое применение не только при совершении кровельных работ, но и при облицовке, строительстве быстро возводимых конструкций, а также ограждений. То есть, можно сделать вывод, что профнастил - самое лучшее альтернативное решение при любых видах строительных работ. Профнастил нашего производства зарекомендовал себя на рынке как надежный и долговечный продукт.