З чого складається покрівельний матеріал під назвою металочерепиця

Основою для такого матеріалу, як металлочерепица є сталевий прокатний лист із шаром оцинковки. Також в основі може бути лист сталі, який облицьовується яким-небудь сплавом. При цьому сплав може бути виконаний із сталі, кремнію, алюмінію, цинку, товщина цього покриття складає приблизно 0,44-0,63 мм, проте в стандартах якості вказано розмір в половину міліметра. Роль антикорозійного захисту, а також функцію декорування виконує спеціальне полімерне покриття.

Покриття зі сплаву і з полімеру працюють спільно. Шар сплаву захищає метал від корозії, пасивує шар служить для тієї ж мети. А якщо інші типи покриття будуть пошкоджені, цей шар буде черговим бар'єром. Грунтуючий шар створює підставу для того, щоб на лист було нанесено полімерне покриття.

Полімерний шар наноситься на сталеві листи. Мова йде про тієї стадії, яка завершує виробництво металочерепиці. Покриття допомагає захистити метал від дії сонячного випромінювання і впливу перепадів температур. Також це покриття додає покрівельному матеріалу необхідний колір. Отже, може бути придбана різнобарвна металочерепиця ціна якої фактично не відрізняється.

 

Новости

 • 14/11/2014

  Відмінною новиною є розширення виробничої діяльності такої відомої фірми, як «Айрон-Трейд». Відтепер вона займається виробництвом ножів, широко застосовуваних у промисловості для нарізки металу різноманітної форми.

  Подробнее »

 • 18/07/2014

  Строительный рынок в наше время предлагает нам огромнейший выбор стройматериалов и с каждым годом новинок появляется все больше. В последнее время популярность имеет профильный (гофрированный) лист, который известен более как профнастил.

  Подробнее »

 • 25/06/2014

  Забор, изготовленный из профнастила, станет самым экономичным вариантом. В наши дни буквально каждый хозяин использует данный материал в качестве изготовления своей ограды. Предусматривается такой тип ограждения для большой территории. По положительным отзывам хозяев, которые используют эту ограду, можно уверенно твердить об ее долговечности.

  Подробнее »

Профнастил считается высоко функциональным материалом, который нашел свое применение не только при совершении кровельных работ, но и при облицовке, строительстве быстро возводимых конструкций, а также ограждений. То есть, можно сделать вывод, что профнастил - самое лучшее альтернативное решение при любых видах строительных работ. Профнастил нашего производства зарекомендовал себя на рынке как надежный и долговечный продукт.