Краща металочерепиця тільки у якісних виробників

Крім того, що металочерепиця Харків вважається самим затребуваним матеріалом за останні роки серед абсолютно всіх покрівельних будівельних матеріалів, їй немає рівних за такими показниками, як пожежостійкість, безпека в монтажі. Важливим залишається той факт, що ціна на металочерепицю лояльна і не вимагає особливих грошових витрат.

Природно, що вона в цілому, як правило, буде залежати від якості покриття полімерами, а також від самого сталевого листа. Тільки совісні виробники при виробництві металочерепиці повинні використовувати перевірені технології, відповідні встановленим нормам, правила профілювання в такому випадку збігаються з сучасними стандартами. Що ж являє собою металочерепиця? Це сталевий лист, який може бути в різній колірній гамі, покритий шаром або декількома шарами полімерів. Металочерепиця дуже схожа на натуральну, ось завдяки чому збережені її основні переваги перед іншими матеріалами.

Під час виготовлення лист сталі покривають шаром алюціну або ж цинку. Через це буде і залежати вартість металочерепиці. Після цього процесу лист ґрунтують і потім покривають полімерним покриттям. Це роблять для того, щоб збільшити термін служби металочерепиці, а також зробити так, щоб вона захищала покрівлю від корозії та інших неприємних факторів, а також подовше зберігала колір.

Покрівля з металочерепиці має дуже естетичний вигляд і сучасний дизайн. Серед позитивних якостей даного матеріалу можна виділити герметичність, простоту самого монтажу (дуже легкий і зручний спосіб кріплення). Перш ніж купити металочерепицю Київ, можна визначитися з розмірами і довжиною аркуша, а після зробити замовлення.


Новости

 • 14/11/2014

  Відмінною новиною є розширення виробничої діяльності такої відомої фірми, як «Айрон-Трейд». Відтепер вона займається виробництвом ножів, широко застосовуваних у промисловості для нарізки металу різноманітної форми.

  Подробнее »

 • 18/07/2014

  Строительный рынок в наше время предлагает нам огромнейший выбор стройматериалов и с каждым годом новинок появляется все больше. В последнее время популярность имеет профильный (гофрированный) лист, который известен более как профнастил.

  Подробнее »

 • 25/06/2014

  Забор, изготовленный из профнастила, станет самым экономичным вариантом. В наши дни буквально каждый хозяин использует данный материал в качестве изготовления своей ограды. Предусматривается такой тип ограждения для большой территории. По положительным отзывам хозяев, которые используют эту ограду, можно уверенно твердить об ее долговечности.

  Подробнее »

Профнастил считается высоко функциональным материалом, который нашел свое применение не только при совершении кровельных работ, но и при облицовке, строительстве быстро возводимых конструкций, а также ограждений. То есть, можно сделать вывод, что профнастил - самое лучшее альтернативное решение при любых видах строительных работ. Профнастил нашего производства зарекомендовал себя на рынке как надежный и долговечный продукт.