Профнастил в будівництві

При виборі будь-якого покрівельного матеріалу критерієм зупинки на певному продукті стане фактор клімату країни, оскільки від того, наскільки стійкий до погодних умов матеріал, безпосередньо залежить термін його експлуатації на Вашому даху .

Тому , перш ніж визначитися на якому-небудь продукті, ретельно ознайомтеся з впливом клімату Вашої країни на профнастил або ж металочерепицю. Визначення клімату позначає під собою сукупність випавших опадів у регіоні, їх частота, імовірність різких змін у температурному режимі, а також максимально високі і низькі показники термометра .

Якщо денна температура відрізняється від вечірньої на 20 ... 30 градусів, фахівці радять у такому випадку вибирати м'яку покрівлю. Однак у ситуації в Україні, як металочерепиця, так і профнастил добре підійдуть для покрівельних робіт. Оскільки наша країна знаходиться в помірному кліматичному поясі. Середній максимум літа досягає + 30 градусів , взимку - 20 градусів. При таких показниках профнастил в Ірпені - самий універсальний матеріал.

Він не деформується під час змін температур і переносить, головне, не втрачаючи при цьому своїх експлуатаційних властивостей, таких як захист від закладу бактерій, оберігання від корозії та інших процесів, що погіршують стан покрівлі. Потрібно враховувати , що профнастил абсолютно пожежобезпечний: неодноразові дослідження вчених у цій сфері довели його байдужість до вогню.

Під час сильного випромінювання ультрафіолету профнастил не втрачає свій колір , так як не вигорає , а також не втрачає свої інші корисні властивості. Абсолютно ясно , що ринок будівельних матеріалів просто переповнений широким асортиментом різноманітної покрівлі різних виробників. Однак тільки при покупці профнастилу в Ірпені Ви зможете переконатися в сьогоденні європейській якості даного матеріалу.

Новости

 • 14/11/2014

  Відмінною новиною є розширення виробничої діяльності такої відомої фірми, як «Айрон-Трейд». Відтепер вона займається виробництвом ножів, широко застосовуваних у промисловості для нарізки металу різноманітної форми.

  Подробнее »

 • 18/07/2014

  Строительный рынок в наше время предлагает нам огромнейший выбор стройматериалов и с каждым годом новинок появляется все больше. В последнее время популярность имеет профильный (гофрированный) лист, который известен более как профнастил.

  Подробнее »

 • 25/06/2014

  Забор, изготовленный из профнастила, станет самым экономичным вариантом. В наши дни буквально каждый хозяин использует данный материал в качестве изготовления своей ограды. Предусматривается такой тип ограждения для большой территории. По положительным отзывам хозяев, которые используют эту ограду, можно уверенно твердить об ее долговечности.

  Подробнее »

Профнастил считается высоко функциональным материалом, который нашел свое применение не только при совершении кровельных работ, но и при облицовке, строительстве быстро возводимых конструкций, а также ограждений. То есть, можно сделать вывод, что профнастил - самое лучшее альтернативное решение при любых видах строительных работ. Профнастил нашего производства зарекомендовал себя на рынке как надежный и долговечный продукт.