У Чернігові відкрив двері клієнтам в новий магазин з продажу профнастилу та металочерепиці

Відтепер компанія «Айрон-Трейд» пропонує свою якісну продукцію і жителям міста, адже профнастил та металочерепиця в Чернігові теж дуже затребувані. Філія відкритий в самому центрі, тому його легко знайти на карті і дістатися до необхідного місця. У магазині можна ознайомитися з каталогом продукції, наші фахівці допоможуть Вам з радою з приводу розрахунку матеріалу, його опису, а також з швидким оформленням та доставкою замовлення.

Саме по собі виробництво профнастилу має основу нових технологій, що грунтуються на захисті від корозії і покриття різних верств на метал. Справа в тому, що тільки совісні виробники можуть займатися виробництвом даних матеріалів, оскільки це вимагає великих знань і витрат часу.

Тільки виключно після нанесення всіх шарів можна приступати до гофрування аркушів. Тому, перш, ніж купити металочерепицю, слід звернути увагу на якість сталі, адже вона в основі виготовлення. Не забудьте дізнатися про ступінь стійкості (як механічного, так і корозійного характеру), товщині і типі покриття.

Новости

 • 14/11/2014

  Відмінною новиною є розширення виробничої діяльності такої відомої фірми, як «Айрон-Трейд». Відтепер вона займається виробництвом ножів, широко застосовуваних у промисловості для нарізки металу різноманітної форми.

  Подробнее »

 • 18/07/2014

  Строительный рынок в наше время предлагает нам огромнейший выбор стройматериалов и с каждым годом новинок появляется все больше. В последнее время популярность имеет профильный (гофрированный) лист, который известен более как профнастил.

  Подробнее »

 • 25/06/2014

  Забор, изготовленный из профнастила, станет самым экономичным вариантом. В наши дни буквально каждый хозяин использует данный материал в качестве изготовления своей ограды. Предусматривается такой тип ограждения для большой территории. По положительным отзывам хозяев, которые используют эту ограду, можно уверенно твердить об ее долговечности.

  Подробнее »

Профнастил считается высоко функциональным материалом, который нашел свое применение не только при совершении кровельных работ, но и при облицовке, строительстве быстро возводимых конструкций, а также ограждений. То есть, можно сделать вывод, что профнастил - самое лучшее альтернативное решение при любых видах строительных работ. Профнастил нашего производства зарекомендовал себя на рынке как надежный и долговечный продукт.