Cтатьи


 • Профнастил для Харькова

  На сьогоднішній день одним з найбільш затребуваний і застосовуваних будматеріалів є профнастил. Його поширення дивно, адже якість і довговічність - це перші його показники. Тривалий термін експлуатації, до 25 років, дуже простий при монтажних роботах. Усього кілька людей зможуть виконати необхідні роботи з профнастилом, тому часто його і обирають.

 • Производство профнастила с помощью ручного оборудования

  Ручные Листогибы - это очень мобильное, компактное и достаточно универсальное оборудование для производства профнастила, гибка любых металлических листов, выполняет работу качественно и точно. Если говорить о достоинствах аппаратов, то нужно выделить Мультифункциональность и длительный срок службы.

 • линия профнастила

  Як вибрати якісне обладнання для профнастилу

  Для виробництва якісного і конкурентного профнастилу потрібно технологічне і виготовлене за всіма правилами машинобудування обладнання. Адже, при недотриманні технології виробництва профнастилу, останній, в більшості випадків, не буде відповідати стандартам і не зможе конкурувати з продукцією інших виробників профнастилу.

 • Обладнання для виробництва профнастилу

  Профнастил - це широко поширений стіновий і покрівельний матеріал використовується в різних областях будівництва. Таке поширення профнастил отримав завдяки своїй універсальності і зручності його використання. Профнастил класифікується за марками залежно від висоти і виду хвилі. Профілевигинаюче обладнання для виробництва профнастилу включає в себе:

 • Профнастил - унікальний і універсальний матеріал

  Профнастил – естетичний, надміцний і широко використовуваний матеріал для покрівель і огорож. Застосування металевого профнастилу в сучасному будівництві дозволяє досягти надійності і різноманітності, так як Профлисти виробляються з оцинкованої рулонної сталі, яка робить конструкцію довговічною, а широка гама кольорів, надана компанією «Айрон-Трейд», здатна задовольнити вимоги будь-якого клієнта.

 • Профнастил - кращий вибір для покрівлі та огорож

  В нинішній час існує безліч різноманітних виробів з профнастилу. Металевий профлист дуже широко використовується в багатьох виробничих галузях, так як є незамінним матеріалом завдяки своїм технологічним властивостям. Виробники профнастилу в короткі терміни можуть виготовити будь-які довговічні і міцні конструкції на основі металевих листів.

Новости

 • 14/11/2014

  Відмінною новиною є розширення виробничої діяльності такої відомої фірми, як «Айрон-Трейд». Відтепер вона займається виробництвом ножів, широко застосовуваних у промисловості для нарізки металу різноманітної форми.

  Подробнее »

 • 18/07/2014

  Строительный рынок в наше время предлагает нам огромнейший выбор стройматериалов и с каждым годом новинок появляется все больше. В последнее время популярность имеет профильный (гофрированный) лист, который известен более как профнастил.

  Подробнее »

 • 25/06/2014

  Забор, изготовленный из профнастила, станет самым экономичным вариантом. В наши дни буквально каждый хозяин использует данный материал в качестве изготовления своей ограды. Предусматривается такой тип ограждения для большой территории. По положительным отзывам хозяев, которые используют эту ограду, можно уверенно твердить об ее долговечности.

  Подробнее »

Профнастил считается высоко функциональным материалом, который нашел свое применение не только при совершении кровельных работ, но и при облицовке, строительстве быстро возводимых конструкций, а также ограждений. То есть, можно сделать вывод, что профнастил - самое лучшее альтернативное решение при любых видах строительных работ. Профнастил нашего производства зарекомендовал себя на рынке как надежный и долговечный продукт.