Стани і лінії виробництва профнастилу. Виробництво обладнання

Як відкрити свою лінію профнастилу
Популярність профнастилу не позичати. Вона росте рік від року. А тому його виробництво можна назвати свідомо прибутковою справою. Володіючи досить невеликим капіталом, можна відкрити власну лінію профнастилу і випускати такий потрібний для всіх будівельний матеріал, який використовується як для покриття покрівлі і стін, так і для швидкого встановлення загороджень. Розглянемо цю ідею докладніше.
 
Що потрібно для лінії профнастилу
Виробництво профнастилу зручно тим, що займає не багато місця. Лінії профнастилу дуже компактні, а готова продукція легко укладається штабелями, що теж значно економить простір. Та й матеріали для виробництва продаються в рулонах. Саме тому вам знадобиться придбати або орендувати відносно невелике за площею приміщення.

Вам також знадобляться матеріали, з яких лінія профнастилу буде виготовляти кінцевий продукт. Як правило, виробники застосовують листову оцинковану сталь товщиною близько 0,5 мм. А ось покриття її можуть бути різними: поліестер, пурал або пластизол. Причому перші два можуть бути матовими. Варто пам'ятати і про те, що споживачам буде недостатньо профнастилу одного кольору. Ваша лінія профнастилу повинна випускати вироби різних кольорів. По можливості, краще відкрити виробництво різного по довжині профнастилу.

Відкриваючи лінію профнастилу, краще спочатку не ризикувати і працювати тільки на замовлення. Однак не варто забувати, що клієнтам потрібно буде побачити і навіть помацати випускаються вами профнастили. Тому при відкритті ліній профнастилу виробники в першу чергу виготовляють зразки профнастилів.
 
Що входить до складу лінія профнастилу
Лінія профнастилу являє собою цілу систему об'єднаних і злагоджено працюють верстатів і пристроїв. Самим першим пристроєм, що має входити в лінію профнастилу, є розмотувач рулону. Він може бути консольним або двохопорним. Так чи інакше, основним завданням цього пристрою є розмотування рулону з одночасною подачею листового матеріалу в прокатний стан.

Однак будь-яким лініям необхідний відрізний верстат. Його завдання - зрізати залишки в рулоні частин матеріалу, як тільки буде поданий на стан останній лист із замовлення на профнастили. Це дозволяє уникнути відходів та своєчасно змінити рулон матеріалу на рулоні іншого кольору (для наступного замовлення).

Мабуть, головною частиною лінії профнастилу є прокатний стан. Саме на цьому рівному листу оцинкованої сталі надається потрібна форма. І тут він стає профнастилом.

Далі в лінії профнастилу слідують гільйотинні ножиці, які розрубують профнастил на частини. Тепер про профнастил можна сказати, що він повністю готовий.

Але на цьому робота над лініями не закінчується. Далі профнастилу потрібно вирушати в спеціальний приймальний пристрій, в якому листи накопичуються і формуються в стопку. Тепер їх можна упакувати і відправити на склад або прямо до замовника.

Але всі ці верстати та устаткування лінії профнастилу не можуть працювати злагоджено, якщо не використовувати автоматичну систему управління, скорочено САУ. Вона синхронізує їх роботу і стежить, щоб все було точно.

Однак для того, щоб отримати найбільш якісний виріб, потрібно додаткове обладнання. Можна забезпечити лінію профнастилу спеціальним столом з ножем, що зрізують кромки виробу. Стане в нагоді і пристрій, що прибирає відходи виробництва. Також важко обійтися без затискного вимірювального пристрою.

Пару слів варто сказати і про прокатний стан. Від його вибору залежить якість профлиста, що випускається лінією. Чим більше клітей він має, тим краще. Кожна кліть складається з двох наборів роликів, що прокочуються по листу оцинкованої сталі і надають йому потрібну форму. При цьому кліті можуть виконувати прокати різної геометрії.
 
Види виробів, які випускає лінія профнастилу
Про профнастил можна говорити багато. Але потрібно пам'ятати, що існує кілька видів цього матеріалу, і кожен з них має свої переваги. Для того щоб бізнес був більш успішним, потрібно освоїти виробництво відразу декількох видів профнастилу. Фахівці виділяють три групи профнастилу, об'єднуючи їх за місцем застосування. Від цього залежить і вибір використовуваного на лініях профнастилу матеріалу.

1. Стіновий профнастил Профнастили такого виду користуються при необхідності швидко звести паркан або стіну. Проте застосовувати його можна тільки там, де він не буде відчувати сильних навантажень. Його можна застосувати і при монтажі підвісних стель. Для цього виду профнастилу характерна невелика висота гофри, що робить виробництво досить економічним. Якщо профнастил буде використовуватися для спорудження парканів, то він повинен бути пофарбований з обох сторін.

2. Покрівельний профнастил - це виріб лінії профнастилу, що відрізняється високою міцністю. Його гофра, як правило, має висоту не менше 20 мм. А висока міцність досягається ще й за рахунок спеціальних ребер жорсткості. Такий профнастил застосовується для виготовлення покрівельних покриттів, а також для влаштування навісів, ангарів та інших споруд. Дуже гарні з покрівельного профнастилу виходять паркани. Вони легко монтуються і досить міцні.

3. Несучий профнастил Це самий міцний і жорсткий профнастил. Для нього в лінію профнастилу закладається товста сталь. Висота гофри готового виробу становить не менше 44 мм. Такий виріб використовується в тих місцях, де він буде постійно відчувати великі навантаження. Він також може застосовуватися як незнімна опалубка.

Новости

 • 14/11/2014

  Відмінною новиною є розширення виробничої діяльності такої відомої фірми, як «Айрон-Трейд». Відтепер вона займається виробництвом ножів, широко застосовуваних у промисловості для нарізки металу різноманітної форми.

  Подробнее »

 • 18/07/2014

  Строительный рынок в наше время предлагает нам огромнейший выбор стройматериалов и с каждым годом новинок появляется все больше. В последнее время популярность имеет профильный (гофрированный) лист, который известен более как профнастил.

  Подробнее »

 • 25/06/2014

  Забор, изготовленный из профнастила, станет самым экономичным вариантом. В наши дни буквально каждый хозяин использует данный материал в качестве изготовления своей ограды. Предусматривается такой тип ограждения для большой территории. По положительным отзывам хозяев, которые используют эту ограду, можно уверенно твердить об ее долговечности.

  Подробнее »

Профнастил считается высоко функциональным материалом, который нашел свое применение не только при совершении кровельных работ, но и при облицовке, строительстве быстро возводимых конструкций, а также ограждений. То есть, можно сделать вывод, что профнастил - самое лучшее альтернативное решение при любых видах строительных работ. Профнастил нашего производства зарекомендовал себя на рынке как надежный и долговечный продукт.