Профнастил и его производство на заводах

У Вас є шалене бажання одночасно недорого і якісно обгородити котедж або Вашу дачу, то немає краще матеріалу, ніж профнастил. Питання: Чому? Все просто, з причини, що у нього прийнятна вартість, і він є довговічним матеріалом, який не потребує особливого догляду.

Профнастил - це будівельний матеріал, який виробляється як у нашій країні, так і за її межами. Плюс до всього іншого цей матеріал має ті характеристики, які підходять для наших широт.

Відмінними рисами профнастилу є і те, що він простий і швидкий в установці, а також без зайвих проблем транспортується. У момент виробництва цього матеріалу, сталь покривається спеціальним полімерним шаром, який не вимагає догляду і захищає матеріал від корозії та інших руйнувань. І, нарешті, відзначимо і те, що профнастил не вимагає періодичного забарвлення, служить надійно, довго і з ним немає ніяких турбот.

Для тих, хто бажає придбати профнастил Москва пропонує покупцям широкий асортимент виробників і постачальників, які мають різні види профнастилу. На сучасному етапі розвитку до найбільш популярних марок можна віднести - С20, С8 і С21, також користується досвідом - оцинкований профнастил та профнастил, який покритий полімером різних кольорів. Такий вибір та асортимент благополучно позначається на реалізації цього будівельного матеріалу.

У нашій країні виробляють три види профнастилу, які розрізняються виконуваними функціями. Це для стінових огорож і покриття, для настилу і стіновий профнастил. Кожен з видів служить за призначенням і чудово показує свої якості.

Відомий профнастил С21 широко застосовується як облицювальний, покрівельного та стінового матеріалу. Сьогодні він виготовляється з оцинкованої сталі. Говорячи про його характеристики, можна сказати наступне: висота гофрів становить 21 міліметр, буває з полімерним шаром і з оцинкованої сталі, колір фарбування - будь-який (на смак покупця). За ГОСТом 24045-94 описуваного стандарту профнастилу, товщина профілю варіює від 0,6 мм до 0,7 мм. Подібний вид профнастилу незамінний для облицювання стін, перегородок і огороджень, стель, тощо. Плюс до всього його успішно застосовують для покрівлі.

Сучасні будівельники особливу увагу приділяють геометрії даного матеріалу. Відзначається, то на поверхні непокритого або покритого декоративно-захисним шаром листа не виключені сліди валків або деякі потертості, які надають форму листа, але не допускають порушення покриття.

Зверніть особливу увагу на наступну інформацію: відхилення максимально допустимі до листів профнастилу по висоті - півтора міліметра, по ширині - вісім міліметрів і по довжині - десять міліметрів. Не проводяться на готових виробах - контроль радіусу, ширини і глибини, кривизни гофрів. На рівних ділянках листа можуть бути хвилястість, яка не буде перевищувати півтора міліметра, а на відгину не буде перевищувати три міліметри.
З вищесказаного можна зробити закономірний висновок, що до профнастилу пред'являються досить серйозні вимоги, і завдяки цьому жорсткому контролю матеріал володіє винятковими характеристиками.

Новости

 • 14/11/2014

  Відмінною новиною є розширення виробничої діяльності такої відомої фірми, як «Айрон-Трейд». Відтепер вона займається виробництвом ножів, широко застосовуваних у промисловості для нарізки металу різноманітної форми.

  Подробнее »

 • 18/07/2014

  Строительный рынок в наше время предлагает нам огромнейший выбор стройматериалов и с каждым годом новинок появляется все больше. В последнее время популярность имеет профильный (гофрированный) лист, который известен более как профнастил.

  Подробнее »

 • 25/06/2014

  Забор, изготовленный из профнастила, станет самым экономичным вариантом. В наши дни буквально каждый хозяин использует данный материал в качестве изготовления своей ограды. Предусматривается такой тип ограждения для большой территории. По положительным отзывам хозяев, которые используют эту ограду, можно уверенно твердить об ее долговечности.

  Подробнее »

Профнастил считается высоко функциональным материалом, который нашел свое применение не только при совершении кровельных работ, но и при облицовке, строительстве быстро возводимых конструкций, а также ограждений. То есть, можно сделать вывод, что профнастил - самое лучшее альтернативное решение при любых видах строительных работ. Профнастил нашего производства зарекомендовал себя на рынке как надежный и долговечный продукт.