Детальніше про властивості целюлозного утеплювача

Останнім часом спостерігається тенденція популярності високоекологічних матеріалів, які не завдають шкоди нашій природі, в тому числі і самому замовнику. Одним з таким матеріалів є утеплювач ЮНІЗОЛ, який не містить у своєму складі шкідливих речовин, які можуть згубно відбитися на здоров'ї людини, саме тому це висуває його на лідируючі позиції в порівнянні з тими ж пінополістирольними матеріалами.
 
Утеплювач під покрівлю ЮНІЗОЛ дуже екологічний, тому що складається з антисептиків, через які у вашому будинку не заводяться гризуни та інші комахи. До того ж, він містить анти грибкові властивості. Якщо утеплювач нанести на дерев'яну поверхню, це забезпечить і запобіжить процес гниття і таким способом продовжить термін служби дерева.
 
Як відомо, в більшості випадків тепло в будинку йде через дах, тому, щоб зберегти тепло і додаткову енергію, потрібно скористатися Юнізолом.
Відмінна шумоізоляція і теплозбереження утеплювача можливі виключно через його склад, в який входять компоненти з тонковолокнистою структурою і низькою повітропроникністю. Пам'ятайте, що чим більше ви покладете шарів  матеріалу, тим тепліше буде у вашому домі.

Новости

 • 14/11/2014

  Відмінною новиною є розширення виробничої діяльності такої відомої фірми, як «Айрон-Трейд». Відтепер вона займається виробництвом ножів, широко застосовуваних у промисловості для нарізки металу різноманітної форми.

  Подробнее »

 • 18/07/2014

  Строительный рынок в наше время предлагает нам огромнейший выбор стройматериалов и с каждым годом новинок появляется все больше. В последнее время популярность имеет профильный (гофрированный) лист, который известен более как профнастил.

  Подробнее »

 • 25/06/2014

  Забор, изготовленный из профнастила, станет самым экономичным вариантом. В наши дни буквально каждый хозяин использует данный материал в качестве изготовления своей ограды. Предусматривается такой тип ограждения для большой территории. По положительным отзывам хозяев, которые используют эту ограду, можно уверенно твердить об ее долговечности.

  Подробнее »

Профнастил считается высоко функциональным материалом, который нашел свое применение не только при совершении кровельных работ, но и при облицовке, строительстве быстро возводимых конструкций, а также ограждений. То есть, можно сделать вывод, что профнастил - самое лучшее альтернативное решение при любых видах строительных работ. Профнастил нашего производства зарекомендовал себя на рынке как надежный и долговечный продукт.