Обладнання для виробництва профнастилу

Наша компанія пропонує високоякісне, сучасне обладнання для виробництва профнастилу. Виробництво некритичне до виробничих приміщень, виключно малоннергоємкими і не має шкідливих стоків і викидів.

Профнастил - це широко поширений стіновий і покрівельний матеріал використовується в різних областях будівництва. Таке поширення профнастил отримав завдяки своїй універсальності і зручності його використання. Профнастил класифікується за марками залежно від висоти і виду хвилі. Профілевигинаюче обладнання для виробництва профнастилу включає в себе:

Розмотувач;
Стан профілегибочні;
Гільйотинні ножиці;
 
Система управління лінією;
Також до складу лінії входить стіл прийому листів автоматизований - приймальний пристрій для стапеліровання готової продукції (на кресленні не представлено). Весь технологічний процес виробництва профнастилу зводитися до управління через рідкокристалічну панель, на якій оператор може ввести необхідну довжину і кількість необхідної продукції. Описаний розмотувальний пристрій (розмотувач). Призначено для безперервної порулонной подачі оброблюваного матеріалу (алюмінієвого, сталевого оцинкованого або фарбованого прокату) в профілезгинальному стані.
 
Профілезгинальний стан.
Профілезгинальний стан призначений для послідовного підгинання і формування смуги прокату до необхідної конфігурації. На рамі стану встановленою формою кліті, відрізний пристрій, що спрямовує заправний пристрій, електропривід стану. Так само на рамі закріплені силові електрошафи і пульт управління. Крутний момент передається від моторредуктори на нижній вал кожної кліті за допомогою ланцюга. Заправка рулону і центрування смуги забезпечуються за допомогою регульованого направляючого-заправного пристрою. Фігурний ніж відрізного пристрою забезпечує якісну відрізку профілю необхідної довжини.
 
Стіл прийому листів.
Стіл прийому листів призначений для прийому мірних листів з профілегибочного стану і формування пакетів готового профілю, їх упаковки.
 
Ножиці гільотинні.
Ножиці гільотинні електромеханічні призначені для поперечного різання профільованого профілю на мірні частини. Ножиці постачені фасонними ножами.
 
Система управління лінією.
Система управління лінією побудована на базі промислового контролера Mitsubishi. Введення даних про виробниче замовлення та виведення даних про процес виробництва здійснюється за допомогою панелі управління з чутливим до дотику дисплеєм.

 

 Цена на оборудование для профнастила и профнастильные линии

Новости

 • 14/11/2014

  Відмінною новиною є розширення виробничої діяльності такої відомої фірми, як «Айрон-Трейд». Відтепер вона займається виробництвом ножів, широко застосовуваних у промисловості для нарізки металу різноманітної форми.

  Подробнее »

 • 18/07/2014

  Строительный рынок в наше время предлагает нам огромнейший выбор стройматериалов и с каждым годом новинок появляется все больше. В последнее время популярность имеет профильный (гофрированный) лист, который известен более как профнастил.

  Подробнее »

 • 25/06/2014

  Забор, изготовленный из профнастила, станет самым экономичным вариантом. В наши дни буквально каждый хозяин использует данный материал в качестве изготовления своей ограды. Предусматривается такой тип ограждения для большой территории. По положительным отзывам хозяев, которые используют эту ограду, можно уверенно твердить об ее долговечности.

  Подробнее »

Профнастил считается высоко функциональным материалом, который нашел свое применение не только при совершении кровельных работ, но и при облицовке, строительстве быстро возводимых конструкций, а также ограждений. То есть, можно сделать вывод, что профнастил - самое лучшее альтернативное решение при любых видах строительных работ. Профнастил нашего производства зарекомендовал себя на рынке как надежный и долговечный продукт.