Профнастил для Харькова

На сьогоднішній день одним з найбільш затребуваний і застосовуваних будматеріалів є профнастил. Його поширення дивне, адже якість і довговічність - це перші його показники. Тривалий термін експлуатації, до 25 років, дуже простий при монтажних роботах. Усього кілька людей зможуть виконати необхідні роботи з профнастилом, тому часто його і обирають. Цей матеріал є досить легким, не потребує капітальних будов. Величезний вибір профнастилу по дизайну і кольору, обрадує будь-якого покупця. Але основною відмінністю цього матеріалу є висота гофри, яка може бути від 8-ми до 157 - ми мм.

 Цілі використання кожного виду профнастилу визначаються висотою гофри. Наприклад, профнастил в Харькові, який має маленьке значення гофри зазвичай використовується для облицювальних стінних робіт. З середнім значенням гофри - при покрівельному процесі, і з високим значенням гофри - використовується в якості несучого елемента швидкомонтованих будинків. А при покрівельних роботах, як правило, використовується різний по товщині профнастил. За допомогою спеціальних формул обчислюється проліт. Якщо взяти покрівельний профнастил з додатковими ребрами жорсткості, то можна забезпечити ширину прольоту до 3-х метрів, що є важливим фактором при будівництві промислових будівель.

Профнастил - це універсальний матеріал, який може бути використаний для різних цілей. Використання цього матеріалу збільшується з кожним роком. Дивно, при використанні профнастилу при спорудженні будівель економія на будівництві конструкції становить 15 відсотків. І це ще не все. При монтажі профнастилу використовується невелика кількість додаткових матеріалів, що ще здешевлює будівництво. Економте разом з профнастилом! Будуйте і радійте результатами!

 

Заказать профнастил в Харькове можно по телефонам:  (057)761-56-36; (057)780-00-11 моб. (093)939-37-73

Новости

 • 14/11/2014

  Відмінною новиною є розширення виробничої діяльності такої відомої фірми, як «Айрон-Трейд». Відтепер вона займається виробництвом ножів, широко застосовуваних у промисловості для нарізки металу різноманітної форми.

  Подробнее »

 • 18/07/2014

  Строительный рынок в наше время предлагает нам огромнейший выбор стройматериалов и с каждым годом новинок появляется все больше. В последнее время популярность имеет профильный (гофрированный) лист, который известен более как профнастил.

  Подробнее »

 • 25/06/2014

  Забор, изготовленный из профнастила, станет самым экономичным вариантом. В наши дни буквально каждый хозяин использует данный материал в качестве изготовления своей ограды. Предусматривается такой тип ограждения для большой территории. По положительным отзывам хозяев, которые используют эту ограду, можно уверенно твердить об ее долговечности.

  Подробнее »

Профнастил считается высоко функциональным материалом, который нашел свое применение не только при совершении кровельных работ, но и при облицовке, строительстве быстро возводимых конструкций, а также ограждений. То есть, можно сделать вывод, что профнастил - самое лучшее альтернативное решение при любых видах строительных работ. Профнастил нашего производства зарекомендовал себя на рынке как надежный и долговечный продукт.