Профнастил - унікальний і універсальний матеріал

Профнастил – естетичний, надміцний і широко використовуваний матеріал для покрівель і огорож. Застосування металевого профнастилу в сучасному будівництві дозволяє досягти надійності і різноманітності, так як Профлисти виробляються з оцинкованої рулонної сталі, яка робить конструкцію довговічною, а широка гама кольорів, надана компанією «Айрон-Трейд», здатна задовольнити вимоги будь-якого клієнта.

Завдяки таким властивостям як міцність, стійкість до механічних пошкоджень, корозій, простоті установки і помірними цінами, профнастил є незамінним в будівництві будь-яких споруд, оздоблення покрівлі, зовнішніх стін. Широко використовується для будівництва огороджень. Побудувати паркан з листів профнастилу надзвичайно просто, тому що розмір профлиста зручний для перевезення і легко встановлюється.
 
Крім того, покупець може вибрати будь-який вподобаний йому колір, який гармонійно поєднуватиметься із зовнішнім виглядом споруд. Однією з основних переваг такого паркану є те, що він протистоїть будь-яким погодним умовам у будь-якому регіоні. Під час здійснення замовлення, існує можливість точного виготовлення металевого профлиста за необхідними розмірами, що в свою чергу знижує кількість відходів і ціну листа. Компанія «Айрон Трейд» гарантує високу якість, надійність і довговічність своєї продукції за цінами, які задовольнять усіх покупців.

Новости

 • 14/11/2014

  Відмінною новиною є розширення виробничої діяльності такої відомої фірми, як «Айрон-Трейд». Відтепер вона займається виробництвом ножів, широко застосовуваних у промисловості для нарізки металу різноманітної форми.

  Подробнее »

 • 18/07/2014

  Строительный рынок в наше время предлагает нам огромнейший выбор стройматериалов и с каждым годом новинок появляется все больше. В последнее время популярность имеет профильный (гофрированный) лист, который известен более как профнастил.

  Подробнее »

 • 25/06/2014

  Забор, изготовленный из профнастила, станет самым экономичным вариантом. В наши дни буквально каждый хозяин использует данный материал в качестве изготовления своей ограды. Предусматривается такой тип ограждения для большой территории. По положительным отзывам хозяев, которые используют эту ограду, можно уверенно твердить об ее долговечности.

  Подробнее »

Профнастил считается высоко функциональным материалом, который нашел свое применение не только при совершении кровельных работ, но и при облицовке, строительстве быстро возводимых конструкций, а также ограждений. То есть, можно сделать вывод, что профнастил - самое лучшее альтернативное решение при любых видах строительных работ. Профнастил нашего производства зарекомендовал себя на рынке как надежный и долговечный продукт.