Використання профнастилу - запорука якості, швидкості і гарного смаку

Профнастил є одним з найбільш поширених видів будівельних матеріалів, який, завдяки своїм технологічним якостям, таким як надійність в експлуатації, великій механічній міцності, простоті монтажу, зручності доставки, широкій гаммі кольорів і сучаснсті дизайну, став незамінним в будь-якій будівельній галузі.

Металеві Профлисти часто застосовується при будівництві виробничих і житлових будівель, гаражів, несучих і безкаркасних конструкцій. Установка профнастилу також може бути різноманітною, як горизонтальної, так і вертикальні. Використовуватися металевий профлист може для зовнішнього і для внутрішнього оформлення будівлі, а для кровлі установлюють профлист практично на геометричну поверхню.

Місце використання профнастилу часто залежить від виду металевого профлиста. Так оцинкований профнастил найчастіше використовується для покрівлі, а також для зовнішньої обшивки споруд. Профлисти з полімерним покриттям активно використовують для зведення огорож. Основною перевагою такого виду профлистів є те, що є можливість покриття їх в різній кольоровій гаммі.

Завдяки цьому, споживач здатний підібрати колір для своєї огорожі, яка буде поєднуватися з його персональним стилем. Крім того, висока стійкість атмосферних впливів, відсутність витрат по догляду, простота монтажу і невелика вага роблять дуже привабливим такий матеріал як профнастил для будь-якого замовника.

Новости

 • 14/11/2014

  Відмінною новиною є розширення виробничої діяльності такої відомої фірми, як «Айрон-Трейд». Відтепер вона займається виробництвом ножів, широко застосовуваних у промисловості для нарізки металу різноманітної форми.

  Подробнее »

 • 18/07/2014

  Строительный рынок в наше время предлагает нам огромнейший выбор стройматериалов и с каждым годом новинок появляется все больше. В последнее время популярность имеет профильный (гофрированный) лист, который известен более как профнастил.

  Подробнее »

 • 25/06/2014

  Забор, изготовленный из профнастила, станет самым экономичным вариантом. В наши дни буквально каждый хозяин использует данный материал в качестве изготовления своей ограды. Предусматривается такой тип ограждения для большой территории. По положительным отзывам хозяев, которые используют эту ограду, можно уверенно твердить об ее долговечности.

  Подробнее »

Профнастил считается высоко функциональным материалом, который нашел свое применение не только при совершении кровельных работ, но и при облицовке, строительстве быстро возводимых конструкций, а также ограждений. То есть, можно сделать вывод, что профнастил - самое лучшее альтернативное решение при любых видах строительных работ. Профнастил нашего производства зарекомендовал себя на рынке как надежный и долговечный продукт.