Профнастил - кращий вибір для покрівлі та огорож

В нинішній час існує безліч різноманітних виробів з профнастилу. Металевий профлист дуже широко використовується в багатьох виробничих галузях, так як є незамінним матеріалом завдяки своїм технологічним властивостям.

Виробники профнастилу в короткі терміни можуть виготовити будь-які довговічні і міцні конструкції на основі металевих листів. Такі Профлисти використовуються при будівництві споруд в якості підстави для бетонних конструкцій, для зовнішніх робіт - обшивки фасаду будівлі, при покрівлі, а так само є незамінним матеріалом для створення огорожі.

Існує кілька видів профлистів, таких як оцинкований та з полімерним покриттям. Профнастил оцинкований С-12 компанії «Айрон-Трейд» виготовляється з оцинкованої рулонної сталі різної товщини. Володіючи такими властивостями як стійкість до будь-яких погодних умов, міцністю і довговічністю, цей вид профнастилу широко використовується для зведення покрівлі. Також подібний вид профлистів застосовується при будівництві ангарів, цехів і при будівництві прольотів павільйонів.

Крім того, існує можливість полімерного покриття металевих профлистів, що в свою чергу створює декоративний вид матеріалами, що особливо актуально приватним покупцям для власного будинку. Що стосується цін на профнастил, наша компанія завжди може запропонувати вигідні умови для придбання матеріалів. Також ціна залежить від розмірів листів, кольору профнастилу та обсягів покупки.

Новости

 • 14/11/2014

  Відмінною новиною є розширення виробничої діяльності такої відомої фірми, як «Айрон-Трейд». Відтепер вона займається виробництвом ножів, широко застосовуваних у промисловості для нарізки металу різноманітної форми.

  Подробнее »

 • 18/07/2014

  Строительный рынок в наше время предлагает нам огромнейший выбор стройматериалов и с каждым годом новинок появляется все больше. В последнее время популярность имеет профильный (гофрированный) лист, который известен более как профнастил.

  Подробнее »

 • 25/06/2014

  Забор, изготовленный из профнастила, станет самым экономичным вариантом. В наши дни буквально каждый хозяин использует данный материал в качестве изготовления своей ограды. Предусматривается такой тип ограждения для большой территории. По положительным отзывам хозяев, которые используют эту ограду, можно уверенно твердить об ее долговечности.

  Подробнее »

Профнастил считается высоко функциональным материалом, который нашел свое применение не только при совершении кровельных работ, но и при облицовке, строительстве быстро возводимых конструкций, а также ограждений. То есть, можно сделать вывод, что профнастил - самое лучшее альтернативное решение при любых видах строительных работ. Профнастил нашего производства зарекомендовал себя на рынке как надежный и долговечный продукт.