Забор из профнастила

Профнастил (профлист) на сьогоднішній день вважається одним з кращих матеріалів для будівництва огорож. Забор из профнастила стають все більш затребуваними серед замовників завдяки надійності і міцності профнастилу, різноманітності кольорів забарвлення, видів профілю листа і його розмірів.

Забор из профнастила - це той тип огорожі, який не тільки прикрасить Вашу ділянку, а й виконуватиме функції вітро-, пило-та звукоізоляції. Безумовними перевагами даного паркану є довговічність як конструкції, так і профлиста, а також легкість при проведенні монтажних робіт. Так як профлист спочатку є матеріалом для зовнішнього використання, він не змінює своїх властивостей під впливом ультрафіолету, опадів і температурних перепадів.

Профнастил як матеріал для забору відмінно поєднується з каменем, цеглою, плиткою і куванням. А досить велика кількість пропонованих на ринку квітів за шкалою RAL, дає можливість підібрати максимально відповідний колір. Забор из профнастила як правило замовляються висотою від 1,5 до 2,2 м, але технічно висота може бути до 4-5 м, обмеження тут можуть бути хіба що фінансово-естетичні.

Наша компанія виконує установку огорож з профлиста з використанням:

1. Стовп металевий (від 40х40, 80х80 мм до), поглиблення 800 - 1000 мм, крок 2500-3000 мм;

2. Профільна труба 40 * 20 мм, наварка в два або три ряди;

3. Каркаси воріт і хвіртки: рама з 50 куточка або профільної труби 50х25 (60х30). Стовп 80х80 або 100х100 мм;

4. Металевий лист (0,45 - 0,5 мм): оцинкований, або з полімерним покриттям.

Новости

 • 14/11/2014

  Відмінною новиною є розширення виробничої діяльності такої відомої фірми, як «Айрон-Трейд». Відтепер вона займається виробництвом ножів, широко застосовуваних у промисловості для нарізки металу різноманітної форми.

  Подробнее »

 • 18/07/2014

  Строительный рынок в наше время предлагает нам огромнейший выбор стройматериалов и с каждым годом новинок появляется все больше. В последнее время популярность имеет профильный (гофрированный) лист, который известен более как профнастил.

  Подробнее »

 • 25/06/2014

  Забор, изготовленный из профнастила, станет самым экономичным вариантом. В наши дни буквально каждый хозяин использует данный материал в качестве изготовления своей ограды. Предусматривается такой тип ограждения для большой территории. По положительным отзывам хозяев, которые используют эту ограду, можно уверенно твердить об ее долговечности.

  Подробнее »

Профнастил считается высоко функциональным материалом, который нашел свое применение не только при совершении кровельных работ, но и при облицовке, строительстве быстро возводимых конструкций, а также ограждений. То есть, можно сделать вывод, что профнастил - самое лучшее альтернативное решение при любых видах строительных работ. Профнастил нашего производства зарекомендовал себя на рынке как надежный и долговечный продукт.